kreativita,  profesionalita,  jednoduchost  a  přesto  jedinečnost  

 

Forte piano

FORTE PIANO

Webové stránky s bohatou fotogalerií, které prezentují firmu, která se zabývá renovací a prodejem pian, pianin, klavírů, křídel a doplňků.

Penzion Lipno

DŘEVOSTAVBY JUHA

Firma se zabývá výstavbou ekologických dřevostaveb. Webové stránky obsahují bohatou fotogalerii, zachycující postup stavby a ukázky hotových domů.

HOSTINEC U ROZVĚDČÍKA

AUTOSERVIS TP WORKSHOP

Webové stránky představují klasický autoservis ve Vejprnicích s popisem činnosti, fotogalerií a orientačními cenami některých prací.

Superlevné spotřebiče

PEČOVATELSKÉ SLUŽBY

Maria Rosa Care, společnost, podnikající v oblasti pečovatelských služeb, služeb pro domácnost a personalistiky. Web s přehlednou a jednoduchou strukturou.

Photos-B

PHOTOS-B

Webové stránky nabízející fotografické služby s jednoduchou flash animací a několika fotogaleriemi v Javascriptu nejlépe vyniknou na tmavém pozadí.

Photos-B

CHEZ JEANNE

Blog o pečení - web s mnoha recepty a bohatou fotodokumentací, který má složitější strukturu a obsahuje mnoho odkazů.

  Ukázky našich prací

WizardInn

ALFA ROMEO VSTIŠ

Wizard Inn, personální a poradenská společnost, decentní a nevtíravý design, přehledně strukturované stránky, 2x flash animace, mnoho ilustračních fotografií.

Springpool

SPRINGPOOL

SpringPool, prodej a výstavba bazénů, zastřešení, vířivek, saun a ventilačních zařízení. Webové stránky s obrázky jednotlivých produktů kompletní nabídky.

Kasform

KASFORM

Firma se zabývá realizací dětských hřišť, výrobou herních prvků a jejich instalací v parcích, rekreačních zónách, mateřských školkách i na soukromých pozemcích.

Interclean

AB AUTOBLUM

AB Autoblum, přeprava osob, odtahy aut a čištění iteriérů aut - jednoduché a přehledné stránky s klasickou strukturou: popis, prezentace, ceník a kontakt.

Integra Money

INTEGRA MONEY

Firma provozuje několik prodejen drogerie, parfumerie, papírnictví a směnárnu valut. Dále provádí veřejné aukce. Stránky včetně flash animace.

Indická resteurace Nepál

INDICKÁ RESTAURACE NEPÁL

Restaurace provozovaná nepálskou rodinou. Web obsahuje popis a zaměření restaurace, kompletní jídelní lístek a fotogalerii< -- reklama_bf -- >
< -- reklama_bf -- >